Grafika strony Urodziny

Urodziny

Urodziny to wydarzenie, które zapada w pamięci na bardzo długo, jeżeli nie na całe życie. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o dzieci. Dlatego też tak istotne jest, aby zadbać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, który sprawi, że każda chwila tego wyjątkowego dnia będzie na wagę złota i wywoła w małym jubilacie same pozytywne wspomnienia.

Doskonałym pomysłem na wspólne świętowanie i spędzenie czasu będzie zorganizowanie zabawy, która zintegruje całą rodzinę. Idealnie sprawdzi się tu właśnie gra Escape Room, która dostosowana została do przedziału wiekowego zarówno dzieci, jak i dorosłych. Tego rodzaju rozrywka dostępna jest między innymi w mieście Elbląg. Udowadniamy więc, że urodziny dla dzieci można zorganizować zupełnie inaczej!

Urodziny w Escape Room – Elbląg

Urodziny zorganizowane w pokoju zagadek z całą pewnością będą należały do jednych z najbardziej emocjonujących i przy tym niezapomnianych. Polecane są one zwłaszcza miłośnikom przygód, a także zwolennikom literatury i filmów kryminalnych, detektywistycznych oraz sensacyjnych.

Zabawa urodzinowa w Escape Roomie bardzo dobrze rozwija zdolności poznawcze i kooperacyjne, ale również pozwala ćwiczyć refleks i umiejętność działania pod presją czasu. To z całą pewnością emocjonująca rozrywka, która dostarczy uczestnikom nie tylko zabawy, ale także pewnego rodzaju adrenaliny.

Urodziny dla dzieci - Elbląg

Urodziny dla dzieci w Escape Room cieszą się naprawdę dużą popularnością, a to właśnie za sprawą spektakularnego widowiska, które zapewniają pokoje zagadek. W ofercie dostępny jest również tzw. „Bubble room”, a zatem Bańkowy Pokój, który przeniesie zarówno najmłodszych, jak i dorosłych w bajkowy świat baniek mydlanych.

Przygotowane pokoje tematyczne oraz specjalna sala urodzinowa spowodują, że na dwie lub trzy godziny goście zapomną o codziennym świecie i znajdą się w zupełnie nowej rzeczywistości stwarzającej wyjątkowy wymiar czasoprzestrzeni. Wszystkie te atrakcje można mieć na wyciągnięcie ręki – wystarczy udać się do Domu Gier w Elblągu.

 • 6056 Zadowolonych graczy
 • 2 Pokoje zagadek
 • 10 Lat na rynku
 • 159 Imprez urodzinowych
 • Jak to działa?

  Jesteśmy dumni, że możemy Cię gościć na naszej stronie, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową podróż przez świat tajemnic, przygód i niezapomnianych doświadczeń. Nasz escape room to miejsce, w którym rzeczywistość miesza się z fikcją, a Twoje umiejętności i spostrzegawczość zostaną wystawione na próbę.

 • Przeciwskazania?

  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries,

 • Dla kogo?

  Nasze escape roomy są dostępne dla różnych grup wiekowych i poziomów doświadczenia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem, czy też doświadczonym entuzjastą, mamy coś dla Ciebie. Przyjdź z rodziną, przyjaciółmi, na wieczór kawalerski, na urodziny, czy też firmowy event - gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

 • Czas gry?

  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries,