Grafika strony ESCAPE ROOM

ESCAPE ROOM

Escape Room to rozrywka na najwyższym poziomie, która zachwyci niejednego zwolennika tajemniczych zagadek. Uczestnicy mają do wyboru trzy pokoje
tematyczne, które różnią się między sobą nie tylko motywami przewodnimi,
ale także poziomem trudności oraz rozwiązaniami kwestii technicznej.

Skierowane one zostały do różnych grup wiekowych i liczby poszczególnych graczy, dlatego też każda z osób powinna znaleźć coś satysfakcjonującego dla siebie.

Tego typu zabawa posiada wiele pozytywnych aspektów, do których należą przede wszystkim rozwój umiejętności kooperacyjnych i działania w zespole, jak również wyodrębnienie i poszerzenie zdolności logicznego myślenia.

Escape Room - Elbląg

Zatem osoby chcące przeżyć niesamowitą i ekscytującą przygodę, a przy tym wzmocnić pewne rodzinne i koleżeńskie więzi z całą pewnością powinny wziąć udział w grze, którą jest właśnie realny escape room. To naprawdę wciągający i pełen adrenaliny czas, które pozostanie w pamięci każdego uczestnika zabawy na bardzo długo! Odwiedź EscapeRoom w Elblągu i poznaj tajemnice Domu Gier

Escape Room w wolnym tłumaczeniu oznacza pokój ucieczki i zagadek. Jest to rodzaj gry, która swoje początki miała w tak zwanym świecie wirtualnym, a zatem w komputerach.

Polega ona na tym, iż uczestnicy biorący w niej udział zostają uwięzieni w pokoju, z którego aby się wydostać muszą rozwiązać szereg różnorodnych zagadek, które zaprowadzą ich do tajemnych przejść, za pomocą których wydostaną się z pomieszczenia.

Ponieważ we współczesnym świecie zabawy komputerowe zdecydowanie przewyższają te popularne niegdyś, postanowiono przenieść grę tego typu z cyberprzestrzeni do rzeczywistości i w ten oto sposób narodziła się moda na real life escape. Pierwsza taka zabawa miała miejsce stosunkowo niedawno, bo w 2006 roku w północnej części amerykańskiego stanu California.

W Polsce, pierwsze Escape Room zaczęły pojawiać się dopiero w 2014 roku. Jednym z popularniejszych jest między innymi EscapeRoom zlokalizowany w mieście Elbląg.

 • 6056 Zadowolonych graczy
 • 2 Pokoje zagadek
 • 10 Lat na rynku
 • 159 Imprez urodzinowych
 • Jak to działa?

  Jesteśmy dumni, że możemy Cię gościć na naszej stronie, gdzie przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową podróż przez świat tajemnic, przygód i niezapomnianych doświadczeń. Nasz escape room to miejsce, w którym rzeczywistość miesza się z fikcją, a Twoje umiejętności i spostrzegawczość zostaną wystawione na próbę.

 • Przeciwskazania?

  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries,

 • Dla kogo?

  Nasze escape roomy są dostępne dla różnych grup wiekowych i poziomów doświadczenia. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym graczem, czy też doświadczonym entuzjastą, mamy coś dla Ciebie. Przyjdź z rodziną, przyjaciółmi, na wieczór kawalerski, na urodziny, czy też firmowy event - gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

 • Czas gry?

  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries,